Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Svetainė

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
vištytė
chief brigė bitch XD
vištytė


Female
Pranešimų skaičius : 15102
Age : 32
Miestas : Forks, Washington
Registration date : 2007-09-15

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 I_icon_minitimeAntr. 09 28 2010, 01:44

-jis jau šiandien velavo, tai gal savaitės laukt nereikės:DD
juokiasi ir užpilus kavą atneša čia, pastato ant staliuko, o pati įsitaiso ant sofos
-taip pat.. mes su Piru norėjom tave ir Bruna pakviesti kuria nors dieną vakarienės ar kanors panašaus, bet jei jūsų santykiai tokie patys įtempti tai nežinau tada rūkau ir ką
Atgal į viršų Go down
'Choca'
chief kristė bitch XD
'Choca'


Female
Pranešimų skaičius : 6013
Age : 32
Registration date : 2007-09-17

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 I_icon_minitimeAntr. 09 28 2010, 02:10

-ne kodel nera jokiu santykiu ir itampos man rodos as suradau labai miela vaikina,Brunas buvo tik nesusipratimas hmmm nu ji susirado kazkoki vaikinuka,bet aiskiai meluoja del jausmu brunui
-man tai tikrai nesvarbu galit kviesti hmmm as galesiu ir Aleksa pasiimt,susipazintumet rūkau ir ką
Atgal į viršų Go down
vištytė
chief brigė bitch XD
vištytė


Female
Pranešimų skaičius : 15102
Age : 32
Miestas : Forks, Washington
Registration date : 2007-09-15

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 I_icon_minitimeAntr. 09 28 2010, 02:17

-tikrai? nuuu turėsi mus supažindinti hmmm -nu Hay mato kad Vanesa meluoja, matosi iš akių kad jos jausmai Brunui egzistuoja, tačiau nutyli
-pasitarsim su Piru. gaila iš tiesų kad Brunas tik nesusipratimas buvo, nes matėsi kad tu jam patikai. jūs butumėt buvusi nereali pora, bet dabar aš nekantrauju susipažinti su.. Aleksu Svetainė - Page 3 624682
nu Hay pagalvojo kad jei pamatytų Aleksa tai pakalbėtų su juo:D atsigeria kavossss
Atgal į viršų Go down
'Choca'
chief kristė bitch XD
'Choca'


Female
Pranešimų skaičius : 6013
Age : 32
Registration date : 2007-09-17

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 I_icon_minitimeAntr. 09 28 2010, 03:23

-liaukis Hay nieko jis man nejaute,ir siaip jis bailys hmmm pasimuisto biski po to atsigeria kavos
-o Aleksas mielas as jam tikrai patinku,ir jis neskaiciuoja ant sienos su kiek merginu jau permiegojo hmmm
:DDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
vištytė
chief brigė bitch XD
vištytė


Female
Pranešimų skaičius : 15102
Age : 32
Miestas : Forks, Washington
Registration date : 2007-09-15

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 I_icon_minitimeAntr. 09 28 2010, 03:40

-nesmerk jo taip, jis tiesiog niekada neturėjo paprastos merginos, todėl taip ir elgiasi hmmm
nu Hay pabando pateisinti Bruną:DD
-beje, kur tu apsistojus? nes ankščiau kiek žinau su Brunu gyvenai hmmm
Atgal į viršų Go down
'Choca'
chief kristė bitch XD
'Choca'


Female
Pranešimų skaičius : 6013
Age : 32
Registration date : 2007-09-17

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 I_icon_minitimeAntr. 09 28 2010, 03:43

-nuomojuos buta su viena mergina,gavau darba vienoje galerijoje dailes hmmm pasiziuri i Hay
-man viskas gerai as niekada neprapuolu rūkau ir ką
Atgal į viršų Go down
vištytė
chief brigė bitch XD
vištytė


Female
Pranešimų skaičius : 15102
Age : 32
Miestas : Forks, Washington
Registration date : 2007-09-15

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 I_icon_minitimeAntr. 09 28 2010, 03:49

-aš ir ankščiau galvojau kad niekad neprapuolu:D
nusijuokia ir išsitraukia cigaretę, pasiūlo ir Vanesai rūkau ir ką
-Vanesa, manau tau nereikia dirbti kitose dailės galerijose, atidaryk savo, mes tave palaikysim, tikrai Svetainė - Page 3 567194 -nu jai patinka jos darbai labai:D
Atgal į viršų Go down
'Choca'
chief kristė bitch XD
'Choca'


Female
Pranešimų skaičius : 6013
Age : 32
Registration date : 2007-09-17

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 I_icon_minitimeAntr. 09 28 2010, 19:19

Vanesa paiima ciagerete
-maniau kad nerukai rūkau ir ką hmmm prisidege ir itraukia duma
-nera taip paprasta atidaryti savo galerija,kolkas noriu igyti patirties o veliau galvosiu ka daryti hmmm
Na Vanesa siaip labai protynga ji apie viska pagalvoja visada :DDD
-galvoju,jei jau cia isikuriu bandysiu dar mokytis tobulinti savo zinias hmmm
Atgal į viršų Go down
vištytė
chief brigė bitch XD
vištytė


Female
Pranešimų skaičius : 15102
Age : 32
Miestas : Forks, Washington
Registration date : 2007-09-15

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 I_icon_minitimeAntr. 09 28 2010, 19:24

-kai su Piru būnu nerūkau.. šiandien galva plyšta Svetainė - Page 3 135544 -paaiškina kodėl rūko dabar ir šypteli įtraukdama pora dūmų.
-būtų nuostabu! aš irgi galvoju apie studijas.. nors akščiau atrodė kad lengvas gyvenimas yra gerai bet dabar pradedu suprasti kad nenoriu visą likusį gyvenimą praleisti nieko nedarydama hmmm beto aš nesmagiai jaučiuosi kad Piru dirba o aš sedžiu namie:DD
nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
'Choca'
chief kristė bitch XD
'Choca'


Female
Pranešimų skaičius : 6013
Age : 32
Registration date : 2007-09-17

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 I_icon_minitimeAntr. 09 28 2010, 19:31

Vanesa nusisypso
-sventet savo naujo gyvenimo pradzia :DD nu ji pagalvoja,kad Hay del to plysta galva :DD
-šaunu,kad nori kazka veikti,nemanau kad tau tiktu nusivylusios namu seimininkes gyvenimo budas,nors turi teise rinktis,manau Piru tave taip dievina,kad jei noretum galetum nieko neveikti,ir jam butu visai dzin kad tik butum laiminga :DD
Atgal į viršų Go down
vištytė
chief brigė bitch XD
vištytė


Female
Pranešimų skaičius : 15102
Age : 32
Miestas : Forks, Washington
Registration date : 2007-09-15

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 I_icon_minitimeAntr. 09 28 2010, 19:44

-panašiai:DD -nusijuokia, nu Hay tai šventė:D tada paklauso ką Vanesa sako, nu jai tikrai gera girdėti tokiu žodžius apie Piru jausmus Svetainė - Page 3 929659
-neduok dieve, aš nusivylusi namų šeimininkė nebūsiu, man jau baisu pagalvoti kaip aš artimiausiu laiku kokias grindis šveisiu, nes Piru sakė filmuos tokiius įvykius:DD -nusijuokia.-ir šiaip, gėda pripažinti bet aš nieko nemokų, niekada namų ruoša neužsiminėjau hmmm Piru nors valgyt moka daryti, o aš vakar ryžius viriau tai jie net neišvirę buvo:DD
plepa Hay:DDD
Atgal į viršų Go down
'Choca'
chief kristė bitch XD
'Choca'


Female
Pranešimų skaičius : 6013
Age : 32
Registration date : 2007-09-17

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 I_icon_minitimeAntr. 09 28 2010, 19:49

Vanesa išsisiepia
-nori isduosiu paslapti hmmm Piru moka gaminti valgyti tik todel kad budami mazesni mes susilazinom,db jau nepamenu del ko ir jis pralaimejo tad jam teko perskaityti visa stora kulinarijos knyga ir pagaminti man visa savaite po nauja patiekala po to jis uzsikabliavo uz maisto gaminimo :DD prisiminus nusijuokia
-o tu nesijaudink del to ko nemoki,pamazu viska ismoksi ir darysi daug geriau negu Piru,nes mes moterys ir siaip esam pranasesnes uz vyrus nors jie tai ir neigia hmmm atsigeria kavos,uztraukia duma
-tiesiog dabar naudokis proga kad Piru nera ir praktikuokis,pamatysi po menesio pati nustebsi kokia gali buti gabi rūkau ir ką
Atgal į viršų Go down
vištytė
chief brigė bitch XD
vištytė


Female
Pranešimų skaičius : 15102
Age : 32
Miestas : Forks, Washington
Registration date : 2007-09-15

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 I_icon_minitimeAntr. 09 28 2010, 19:56

Hayley išklauso ir aišku juokiasi:DD
-omg tikrai?:DDD labai džiaugiuosi kad tu susilažinai su juo nes mes alkani sedėtumėm:DD
Hay pagalvoja apie Piru skaitantį knygą kulinarinę ir vel nusijuokia:D
-aš žinau kad mes pranašesnės beveik visose srityse, bet pripažįstu kad vyrai geresni kulinarai nei moterys.. nors čia amžinas klausimas daugeliui:DDD
nusijuokia ir užtraukia dumą
-tu teisi aš jį kadanors nustebinsiu Svetainė - Page 3 567194 beje mes su Piru kalbėjom kad norėtumėm jog tu parodytum savo meninius sugebėjimus ant mūsų sienos Svetainė - Page 3 624682
Atgal į viršų Go down
'Choca'
chief kristė bitch XD
'Choca'


Female
Pranešimų skaičius : 6013
Age : 32
Registration date : 2007-09-17

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 I_icon_minitimeAntr. 09 28 2010, 20:12

-savo sugebejimus ant sienos?ta prasme norit kad nupiesciau jum kazka? Svetainė - Page 3 624682 o woaw cia tai nustebinai Svetainė - Page 3 552953 nusijuokia
-galeciau jus abu nupiesti :DDDD
Atgal į viršų Go down
vištytė
chief brigė bitch XD
vištytė


Female
Pranešimų skaičius : 15102
Age : 32
Miestas : Forks, Washington
Registration date : 2007-09-15

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 I_icon_minitimeAntr. 09 28 2010, 20:17

-mes būtent apie tai ir mastėm Svetainė - Page 3 567194 kokioj nors senovinėje mašinoj mus kietus nupieštum, žinai pankus, rokerius:DDD mes aišku galėtumėm pasisamdyti kažką kad nupieštų bet kas mūsų nepažįsta tas negalės mūsų nupiešti tiesiog Svetainė - Page 3 135544 negalės dvasios perteikti:DDD
nu čia faktas:DDDDDDD
Atgal į viršų Go down
'Choca'
chief kristė bitch XD
'Choca'


Female
Pranešimų skaičius : 6013
Age : 32
Registration date : 2007-09-17

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 I_icon_minitimeAntr. 09 28 2010, 20:21

Vanesa nusisypso,nu ji jauciasi laiminga,kad ja pasitiki
-oho na okey as sutinku Svetainė - Page 3 624682 bus smagu jus piesti ;DDD pasiziuri i laikrodi
-manau man laikas,turiu darbo,del piesimo susiskambinsim ir sutarsim as viska apgalvosiu pabandysiu kazka nupiesti ir jum parodysiu jei patiks tada imsimes sienos Svetainė - Page 3 567194 entuziastingai jau nusiteikus pakyla ir apkabina Hay :DD
-tu man labai pakelei nuotaika Svetainė - Page 3 533307 :DDD
Atgal į viršų Go down
vištytė
chief brigė bitch XD
vištytė


Female
Pranešimų skaičius : 15102
Age : 32
Miestas : Forks, Washington
Registration date : 2007-09-15

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 I_icon_minitimeAntr. 09 28 2010, 20:27

-aha gerai, man tinka Svetainė - Page 3 624682 -nu Hayley nusprendžia ją palydėti iki durų
-džiaugiuos kad pakėliau, tu užsuk pas mus dažniau, ir Piru taves ilgisi ir man gerai kai nereikia vienai but Svetainė - Page 3 237549
nu Hay galėtų pasikviesti draugų bet nu jie dažnai apsivartoje būna tai būtų problemos:DDD
-lauksiu skambučio Svetainė - Page 3 533307
ištiesia ranką kad žaibą padaryti:DDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
'Choca'
chief kristė bitch XD
'Choca'


Female
Pranešimų skaičius : 6013
Age : 32
Registration date : 2007-09-17

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 I_icon_minitimeAntr. 09 28 2010, 21:41

-okey butinai,o tu gali ateiti i galerija kurioj dirbu Svetainė - Page 3 608983 dar karta ja apkabina
-perduok linkejimus Piru ir iki pasimatymo Svetainė - Page 3 135544
Vanesa islekia pralinksmejus :D
Atgal į viršų Go down
vištytė
chief brigė bitch XD
vištytė


Female
Pranešimų skaičius : 15102
Age : 32
Miestas : Forks, Washington
Registration date : 2007-09-15

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 I_icon_minitimeAntr. 09 28 2010, 22:46

-čiau braške:DDD
nusijuokia ir nuvaro sutvarkyti kavos puodukų bei užsileidžia muzikos 2in:kristė and brige
Atgal į viršų Go down
vištytė
chief brigė bitch XD
vištytė


Female
Pranešimų skaičius : 15102
Age : 32
Miestas : Forks, Washington
Registration date : 2007-09-15

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 I_icon_minitimeTr. 09 29 2010, 00:19

Vakare Hayley laukdama Piru nusminga ant sofutės žiūrėdama filmą Svetainė - Page 3 929659
Atgal į viršų Go down
vištytė
chief brigė bitch XD
vištytė


Female
Pranešimų skaičius : 15102
Age : 32
Miestas : Forks, Washington
Registration date : 2007-09-15

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 I_icon_minitimeTr. 09 29 2010, 21:21

Hayley prabunda uo Piru šuksmo ir atsisėda, pasitrina akis:DD susivokia kad miegojo:D
-omg Piru aš žiūrėjau filmą, ateik pas mane Svetainė - Page 3 567194 -sušunka jam, nu jis dar koridoriuje:D
Atgal į viršų Go down
'Choca'
chief kristė bitch XD
'Choca'


Female
Pranešimų skaičius : 6013
Age : 32
Registration date : 2007-09-17

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 I_icon_minitimeTr. 09 29 2010, 22:03

Piru igriuna i svetaine issisiepes,laimingas Svetainė - Page 3 624682
-jeeee baby pasiilgai manes rarrr padeda viska ant stalo ir nuvaro pabuciuoti savo meiles
-as tai pasiilgau rarrr rarrr :DDD
Atgal į viršų Go down
vištytė
chief brigė bitch XD
vištytė


Female
Pranešimų skaičius : 15102
Age : 32
Miestas : Forks, Washington
Registration date : 2007-09-15

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 I_icon_minitimeTr. 09 29 2010, 22:08

-aš tai nepasiilgau bet nu vistiek gera tave matyti:DDDD -pajuokauja kad nepasiilgo ir apsikabina jį, aišku jie išbučiuoja vienas kitą rarrr
-džiaugiuosi kad tavęs neišvarė iš darbo.. nors iš dalies nesidžiaugiu nes jei man teks visa dieną vienai namie sedėti tai aš mirsiu Svetainė - Page 3 552953 :DDD
Atgal į viršų Go down
'Choca'
chief kristė bitch XD
'Choca'


Female
Pranešimų skaičius : 6013
Age : 32
Registration date : 2007-09-17

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 I_icon_minitimeTr. 09 29 2010, 22:13

-neišvare,man rodos as ten valdysiu rarrr Nusijuokia issidrebdamas ant sofos :DDD
-nesijaudink mazute rasi ka veikti Svetainė - Page 3 94341 pasiziuri i staliuka ant kurio pica -man rodos mum ji reik arciau pasistatyti hmmm nuvaro prie staliuko ir arciau atsitempia ji
-ka veikiai snd saule? Svetainė - Page 3 608983 atidaro pica :D
Atgal į viršų Go down
vištytė
chief brigė bitch XD
vištytė


Female
Pranešimų skaičius : 15102
Age : 32
Miestas : Forks, Washington
Registration date : 2007-09-15

Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 I_icon_minitimeTr. 09 29 2010, 22:17

Hayley pasiima prie picos, pasiima į rankas gabalą
-sutvarkiau namus,-nu kokia ji faina:DD -o po pietų pasikviečiau vanesa tai mes išgėrėm kavos ir paplepėjom Svetainė - Page 3 624682
pasigiria savo brangenybei:DD atsikanda picos ir apsidairo
-pala tu pirkai kolos? aš pamiršau arba nesiklausiau arba nemačiau:DDDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Svetainė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 3 I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Svetainė
Atgal į viršų 
Puslapis 35Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Piru & Hayley butas-
Pereiti į: